top of page
Świnka = ozczędności

ATRAKCYJNE CENY

darmowy transport

DOSTAWA DO NASZEJ APTEKI

Płatności elektroniczne

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Symbol sprzedaży

FACHOWA POMOC FARMACEUTÓW

WYBIERZ PLATFORMĘ I ROZPOCZNIJ JUŻ TERAZ

recepta.pl
apteline.pl
Uścisk dłoni w sercu

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Koszyk zakupów

SZERSZY WYBÓR

alleco.pl
KtoMaLek.pl
Znak bezpieczny wybór

BEZPIECZNY WYBÓR

zero opłat dodatkowych

ABSOLUTNE ZERO DODATKOWYCH OPŁAT

Naszym zdaniem pomoc farmaceutyczna zdecydowanie wymaga osobistego kontaktu farmaceuty z Pacjentem. Niemniej jednak, ze względu na oczekiwania naszych Pacjentów zdecydowaliśmy się na obecność w świecie sprzedaży internetowej. Żeby pogodzić nasze założenia i idee z tą formą sprzedaży podjęliśmy współpracę z godnymi zaufania platformami: Światem Leku oraz receptą.pl.

JEŚLI TYLKO MASZ OCHOTĘ NA ZAKUPY PRZEZ INTERNET:

                                             1) odwiedź jedną z powyższych platform, z którymi współpracujemy;

                                             2) wybierz interesujące Cię produkty;

                                             3) wybierz naszą Aptekę, jako miejsce odbioru.

         CO WYRÓŻNIA PRZYJĘTĄ PRZEZ NAS FORMUŁĘ:

  • TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ. Przede wszystkim jest to połączenie tradycyjnego podejścia do działalności apteki, gdzie podstawą opieki jest jednak osobisty, bezpośredni kontakt Pacjenta i farmaceuty, z podejściem nowoczesnym, które pozwala Pacjentowi w szybki i wygodny sposób uzyskać interesujące go produkty. W przeciwieństwie do aptek stricte internetowych nie pozostajemy dla siebie anonimowi. 

  • SZERSZY WYBÓR. Zakupy przez internet to umożliwienie naszym Pacjentom dostępu do szerszego wyboru produktów, którego - z oczywistych względów - nie jest w stanie zapewnić Państwu żadna apteka stacjonarna. 

  • BEZPIECZNY WYBÓR. Wszystkie produkty oferowane w tej formie sprzedaży, to produkty oryginalne i pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Bezpieczeństwo naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem (UWAGA !!! Według danych opublikowanych przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego połowa leków, które są dostępne w internecie, to produkty sfałszowane, które mogą być niezwykle groźne dla zdrowia, a nawet trujące.).

  • ABSOLUTNE ZERO DODATKOWYCH OPŁAT. Dla naszych Pacjentów z całą pewnością istotnym również będzie, że przyjęta przez nas formuła zakupów przez Internet nie będzie się dla nich wiązała z koniecznością poniesienia jakichkolwiek dodatkowych opłat, w tym kosztów dostawy do Apteki w Rynku. Wiele aptek internetowych oferuje atrakcyjne ceny produktów, które tracą jednak swoją atrakcyjność przy konieczności pokrycia kosztów dostawy. U nas cena jest jedna.

bottom of page