top of page
Biovax
Farmaceuta i leki

LEKI RECEPTUROWE

Najczęściej dopiero choroba przypomina nam o tym, że o zdrowie należ dbać i odpowiednio kontrolować jego stan. Obserwowanie organizmu nie tylko pozwoli zachować jego równowagę, ale przede wszystkim umożliwi wczesne wykrycie nieprawidłowości. Jaki sprzęt medyczny będzie Wam pomocny ?

W naszej ocenie w każdym domu niezbędny jest przynajmniej termometr oraz ciśnieniomierz. Przydać się może także inhalator i nebulizator.

Seniorzy

DOMOWY SPRZĘT MEDYCZNY

DERMOKOSMETYKI

Dermokosmetyki to produkty opracowywane i produkowane w laboratoriach dermatologicznych oraz dostępne jedynie w aptekach. Są badane w testach in vivo (na fragmentach ludzkiej skóry pobranej od ochotników) lub in vitro (na sztucznie wyhodowanych komórkach ludzkiej skóry). Substancje używane do ich produkcji są zazwyczaj lepszej jakości, niż używane w kosmetykach drogeryjnych, czyli sprzedawanych poza aptekami. Działanie dermokosmetyków jest skuteczniejsze w porównaniu z kosmetykami drogeryjnymi, w szczególności ze względu na większe stężenie aktywnych składników oraz zdecydowanie szybsze działanie wywołane lepszym wnikaniem do naskórka.

... DLA DZIECI MAŁYCH I DUŻYCH ORAZ ICH MAM

Każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na wyjątkową opiekę. Dlatego też bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do potrzeb Waszych pociech.

Nasza oferta, to nie tylko wysokiej jakości produkty najlepszych na rynku firm, ale także - a może przede wszystkim - fachowa wiedza i doświadczenie, którymi chętnie się z Wami dzielimy. W końcu nasza zawodowa rodzina, to też sześcioro uroczych pociech.

Równocześnie nie zapominamy o potrzebach MAM ... też są wyjątkowe i też zasługują na odrobinę luksusu. 

Twarz
niemowlę
Pharmaceris
Sylveco
Vianek
Biolaven
Ziaja med
Dermedic

Leki recepturowe, to produkty lecznicze sporządzane w aptece według recepty lekarskiej. Przepisanie leku recepturowego umożliwia lekarzowi dobranie składu jakościowego i ilościowego preparatu do stopnia zaawansowania choroby i indywidualnych cech chorego. Natomiast farmaceucie umożliwia jego przygotowanie zgodnie z posiadaną wiedzą fachową i zasadami dobrej praktyki. Sporządzanie leków recepturowych wymaga przede wszystkim posiadania wysoko wykwalifikowanego personelu, ale także odpowiedniego zaplecza oraz sprzętu.

L'biotica
Bioliq
Regenerum
CANPOL
CANPOL LOVI
AVENT
EMOTOPIC
SYLVECO - dzieci
ZIAJKA
BEPANTHEN
EMOLIUM
LINOMAG
Farmaceuta i leki

PRODUKTY LECZNICZE, WYROBY MEDYCZNE, ŚRODKI SPOŻYWCZE SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA

Standardowy asortyment każdej apteki. W tym aspekcie warto jednak zwrócić uwagę, że tylko i wyłącznie obrót apteczny daje Pacjentom gwarancję wysokiej jakości każdego produktu oraz gwarancję, że w każdym przypadku zostanie zastosowany produkt odpowiedni. Nie jesteśmy zwolennikami wprowadzenia całkowitego zakazu obrotu pozaaptecznego, ale obrót ten powinien być ucywilizowany, ponieważ powinien dotyczyć jedynie sytuacji wyjątkowych - kiedy Pacjent nie ma możliwości kontaktu z lekarzem lub farmaceutą. PAMIĘTAJCIE. Dla nas jesteście zawsze naszymi Pacjentami, na stacji benzynowej jesteście tylko klientami.

NASZA OFERTA

NASZA OFERTA CHARAKTERYZUJE SIĘ WYSOKĄ JAKOŚCIĄ, ZARÓWNO W ZAKRESIE POMOCY, JAKIEJ UDZIELAMY NASZYM PACJENTOM, JAK I W DOBORZE PRODUKTÓW, KTÓRE IM POLECAMY
Bezpłatne leki
bottom of page